Digigraafika disainiring

Disainiring on noortele, keda huvitab graafiline disain, reklaam, multimeedia, animatsioon, arvutigraafika või valdkondade ülene kunst. Õpime kasutama kujundus­programme, tegema trüki­ettevalmistust ja reklaame, tutvume materjalide tehno­loogiaga ja leiutame. Saame teada, kuidas oma ideid töödelda, eksponeerida ja jõuda kavandist tooteni.

EKA koolitus kunstiõpetajatele 2018

20. oktoobril 2018 toimus EKAs taaskord õpetajate päev üldharidus- ja huvikoolide kunsti- ning tööõpetuse õpetajatele. Tutvustati ka EKA erialade tulevikku: mis on need teemad, millega EKA-s tegeletakse, ja milline tehnoloogia on kasutusel.

Info õppepäev kohta kohta leiad siit. Rohkem pilte siit.

Kunstikool alustab 3.septembril

Viimsi Kunstikool alustab 2018/19 õppeaastat 3. septembril kell 15:15 kunstikooli hoones Madise tee 2, Miiduranna küla. Toimub uute õpilaste registreerimine. Kes 3. septembril tulla ei saa, võib tulla igal järgneval tööpäeval 15.30 – 19.00.

Viimsi Kunstikooli Randvere eelkursuse algusaeg on 6. septembril kell 15:00 ruumis F 209.
Randveres õpetaja Elo Tang – elotang13@gmail.com, telefon – 56638784

Maalilaupäev Kadrioru pargis

Maalilaupäev algas rongkäiguga, seejärel maalimine Kadrioru pargis.

Toimus ekskursioon Ivan Aivazovski näitusele.

Viimsi Kunstikooli õpilaste: Valerija Oja, Iiris-Marie Ümarik ja Ella Tohvri tööd on Kadrioru muuseumi saalis näitusel juunist kuni augustini 2018.