Maalilaupäev Kadrioru pargis

Maalilaupäev algas rongkäiguga, seejärel maalimine Kadrioru pargis.

Toimus ekskursioon Ivan Aivazovski näitusele.

Viimsi Kunstikooli õpilaste: Valerija Oja, Iiris-Marie Ümarik ja Ella Tohvri tööd on Kadrioru muuseumi saalis näitusel juunist kuni augustini 2018.

Õppetöö kunstikoolis 2017 – 2018 õppeaastal

Põhikursuse tunnid lõpevad 29. mail. Põhikursuse õppepraktika on õppeprotsessi osa ja on õpilasele kohustuslik. Praktika toimub 11 – 22 juunini.

Stuudiokursuse tunnid lõpevad 11. juunil.

Eelkursuse ja kunstigrupi tunnid lõpevad 12. juunil. Eelkursuse praktika on õpilasele vabatahtlik. Praktika toimub 13, 14, 15, 18, 19 juunil. Praktika õppemaks on 20,00 eurot.

Viimsi Kunstikool tähistab 40. juubelit!

Sel aastal möödub 40 aastat Viimsi Kunstikooli asutamisest.

Viimsi Kunstikooli õpilased koos vanematega, vilistlased, õpetajad ja külalised tähistasid juubelit Viimsi Huvikeskuses 17.11.2017. Kogemusi, muljeid ning oma tööst rääkisid kunstikooli vilistlased. Kunstikooli õpilased esitasid näidendi ning iga kunstikooliga seotud isik sai lisada liblika juubelitahvlile.

Tänud kõigile!