Haridusaasta

Haridusaasta logo valmis Viimsi kunstikoolis

2021 aasta on Viimsis haridusaasta. Meie jaoks algas haridusaasta juba eelmise aasta novembris, mil tegime algust haridusaasta logo kavandamisega.
Kujundamisest võtsid õpetajate Eda Kommitza, Anne Soop-Tohvri ja Paul Männi juhendamisel osa kõikide põhikursuste õpilased. Valmis kümneid kavandeid, millest kaheksa saadeti vallavalitsuse haridusosakonda, kus valiti välja sobivaim. Kõik kavandid olid võrdselt head, aga nagu sellistel puhkudel ikka, tuli teha valik ühe kasuks. Välja valitud töö autoriks osutus Mirjam Metsaots, kes õpib kunstikooli kolmandal kursusel. Mirjami kavandatud Viimsi Haridusaasta logo sümboliseerib raamatut kui tarkuse allikat erinevate huvide ja võimalustega inimestele. Viimsile omaselt ei puudu logol ka viited merele ja merelindudele – haridus annab ju tiivad. Lõpliku vormistuse ja arvutigraafilise ettevalmistuse tegi meie digigraafika õpetaja Ivar Reimann.

Loe kunstikooli tegemiste kohta siin lingil

Viimsi Teataja avaleht